Тут надають

якісні послуги!

Костянтинівська сільська громада

14.05.2024 16:09

ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ КОСТЯНТИНІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ ТА ЧЛЕНІВ ЇХ РОДИН!!!

664361a4dcc89__Допомога-військовим.jpg

Згідно з розпорядженням начальника Костянтинівської сільської військової адміністрації від 15.12.2023 № 01-08/87 затверджено програму реалізації соціальної політики Костянтинівської сільської територіальної громади на 2024 рік. Заходами якої передбачено надання одноразової матеріальної допомоги військовослужбовцям з числа мешканців Костянтинівської СТГ:

•  які беруть участь після 24.02.2022 року у здійсненні заходів, необхідних для забезпечення оборони України, захисту безпеки населення та інтересів держави у зв’язку з військовою агресією російської федерації проти України  в розмірі 10 тис.грн.
  • на лікування (реабілітацію) травм, поранень, контузій, каліцтва чи захворювань пов’язаних з проходженням служби під час ведення бойових дій в Україні в розмірі 30 тис.грн.
  • одному з членів родини загиблого, безвісти зниклого військовослужбовця в розмірі 40 тис.грн.

Допомога надається на підставі особистої заяви військовослужбовця або одного з членів родини, письмової згоди на збір та обробку інформації про персональні дані на ім’я начальника сільської військової адміністрації.

Для отримання допомоги заявник додає до заяви наступні документи:

- копію паспорта у формі книжечки (1, 2 сторінки та сторінки з відміткою про місце реєстрації), або копія паспорта у формі пластикової картки типу ID-1 (лицьового та зворотного боку) з витягом про місце реєстрації військовослужбовця;

- копію реєстраційного номеру облікової картки платника податків (для фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовились від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та офіційно повідомили про це відповідний контролюючий орган i мають відмітку у паспорті, подається копія сторінки паспорта з відповідною відміткою) військовослужбовця;

- довідку з підрозділу територіального центру комплектування та соціальної підтримки, або з військової частини, або копію військового квитка з відміткою про військову службу за контрактом і участь у здійсненні заходів, необхідних для забезпечення оборони України, захисту безпеки населення та інтересів держави у зв’язку з військовою агресією російської федерації;

- довідку з підрозділу ТЦК та соціальної підтримки, про те, що громадянин є дійсно мобілізованим відповідно до Указу Президента України, або копію військового квитка з відміткою про мобілізацію, або інший підтверджуючий документ про мобілізацію до лав ЗСУ або інших військових формувань;

- виписку (копію виписки) з рахунку військовослужбовця або члена родини із реквізитами банківської установи для перерахування коштів (Приватбанк, або Райффайзен банк Аваль).

- копію довідки  ВЛК/МСЕК з визначенням «Поранення, контузія, каліцтво чи захворювання пов’язане з участю у заходах, необхідних для забезпечення оборони України, захисту безпеки населення та інтересів держави у зв’язку з військовою агресією рф проти України»  в разі отримання допомоги на лікування.

- копія свідотства про смерть військовослужбовця, документ, що свідчить про причини та обставини загибелі військового, копії документів, що підтверджують родинні стосунки(свідотство про одруження, свідотство про народження дитини, свідотство про народження загиблого),  в разі смерті військовослужбовця

- копія сповіщення сім’ї про безвісти зниклого військовослужбовця

Документи на надання матеріальної допомоги надаються на електрону адресу відділу з питань організації діяльності центру надання адміністративних послуг Костянтинівської сільської ради (ЦНАП): kost_cnap@ukr.net.

Власні документи повинні бути власноруч засвідченні та передані на електрону адресу в сканованому вигляді в форматі PDF.

Телефон для отримання додаткової інформації: 068 92 82 112  Олександр Вікторович.