Тут надають

якісні послуги!

Костянтинівська сільська громада

26.06.2024 12:38

Шеринг електронних документів у застосунку Дія

667be1716ab2e__2022-05-24-og.jpg

Шеринг – це новітній спосіб надання копій цифрових документів. Він збільшить ефективність роботи ЦНАПу і скоротить час на обробку та перевірку документів заявників. Застосунок Дія надає можливість ділитися копіями цифрових документів, а також перевіряти їх дійсність в декілька кліків. Просто, зручно та без паперових примірників або їхніх копій.

Щоб надіслати копії цифрових документів з Дії, відскануйте QR-код сканером в Дії та підтвердіть запит на передачу документів. Сканер QR-кодів знаходиться в правому верхньому куті в розділі Документи в застосунку Дія.

Для внесення змін до інформації в Реєстрі територіальної громади надсилайте копії цифрових документів відповідно до QR-коду:

Фото без описуФото без опису

Для отримання послуги з реєстрації місця проживання надсилайте копії цифрових документів відповідно до QR-коду: